O nás

Moderní domek

 

Vítejte na blogu věnovaném modernímu a chytrému bydlení. Tento blog jsme se rozhodli napsat jako poděkování všem ostatním blogerům a kutilům, bez kterých bychom se nikdy neodvážili do stavby domu svépomocí. Pořídit si vlastní dům byl pro mě jako kluka z paneláku sen již od dětství. Po škole jsme se s přítelkyní rozhodli do tohoto dobrodružství pustit. A stálo to za to.

To, že bude domek stavěn ze 2/3 svépomocí, vyplynulo až časem, potřebovali jsme si osahat realitu a zjistit, že na stavbu vlastního bydlení není potřeba stavařská škola ani 20leté zkušenosti stavaře. Je to s nimi určitě rychlejší, ale jde to i bez nich. Kvalitu danou pečlivostí prací na vlastním domě nikde nekoupíte. Díky svépomocné stavbě se nám podařilo zvýšit kvalitu použitého materiálu o několik úrovní než bylo původně v plánu a dodržet omezený rozpočet.

 

V jednotlivých článcích bychom vám chtěli nabídnout cestu, jak využít moderních technologií k ekonomickému a nízkonákladovému bydlení. Budeme rádi za různé postřehy k daným tématům.

 

Autor: Michal Novotný alias Majkee

 

 

 

Upozornění

Vlastník a autor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku chyb v postupech a informacích zde uvedených. Předkládané informace mají informativní charakter. Kdokoliv použije jakoukoliv část informací z těchto stránek, plně zodpovídá za bezpečnost a dopad takto provedené instalace.  Nároky na odškodnění jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků.